reklama

Recenzja rossmannowych gumek

Recenzja rossmannowych gumek

Elastyczne gumki For Your Beauty

Cena i dostępność4,99/ 60 gumekRossmannzaburzenia erekcji

Opakowanieforskolin cena

Jest to główna wada tego produktu. Do otwarcia potrzeba nożyczek i trochę siły. Najlepiej od razu po wyciągnięciu gumek  przełożyć je do jakiegoś małego pudełeczka aby nie zginęły.up!grade vélemények

Działaniedrivelan αξιολογήσεις

Dla mnie we wszystkich gumkach do włosów jest najważniejsze to, by nie ciągnęły, nie szarpały i nie wyrywały włosów. Gumki są faktycznie bardzo podobne do recepturek i może się zdawać, że raczej włosy ich nie polubią. Z początku robiąc pierwszego kucyka miałam wrażenie, że wystrzeli mi w dłoni. Nic takiego się oczywiście nie stało, gumki są bardzo rozciągliwe i bez problemu zdejmuje się je z włosów. macho man efeitos secundários

Można je stosować jako zwykłe gumki do wysokich upięć, ale lepiej spisują się jako wykończenie warkocza. Głównie dlatego postanowiłam je zakupić.revitalum mind plus bivirkninger

W Rossmannie znajdziemy je również w dwóch innych wersjach- brązowej i przezroczystej.

Każdemu polecam zakup tych gumek. Przypadną one do gustu szczególnie maniaczkom różnych splotów. Można dobrać kolor tak, by gumka była we włosach wręcz niewidoczna.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na wydajność - jedynie 5zł przy 60 gumkach :)

Podróbki gumek Invisibobble 

Cena i dostępność

4,99 / 3 gumki

Opakowanie

Nie mam zdjęcia, ale nie są one jakoś ciekawie zapakowane. Spięte razem w zwykłą, papierową rossmannową metkę.

Producent oferuje szeroką gamę kolorów, ja zdecydowałam się na kolor różowy, niebieski i turkusowy.

 

Działanie

Przede wszystkim jest to chyba najmocniejsza gumka jaką kiedykolwiek miałam. Idealnie podtrzymuje włosy, czasami w ciągu godziny mogłam 5 razy poprawiać kitka, przy tej gumce mogę być spokojna cały dzień o trwałość fryzury. Najbardziej lubię wiązać nią koka, czuję wtedy że mogę skakać na bungee i nic mi się nie rozleci.

Druga sprawa to brak ciągnięcia. Gdy jesteśmy zabiegane potrzebujemy wygodnej fryzury.

Wieczorem rozpuszczając włosy świetnie byłoby nie czuć bólu związanego z całodniowym ich ciągnięciem. Przy tej gumce możemy być o to spokojne. To, oraz brak odkształceń (przy kitku, bo przy koczku delikatnie się gniotą) to ich główna zaleta. Świetnie spisują się gdy mamy nałożoną maskę lub olej i musimy włosy spiąć.

Ściąganie tych gumek początkowo było dla mnie Mission Impossible, ale w ciągu jednego dnia doszłam do wprawy i idzie mi to już znacznie lepiej.

Problemem może być to, że przy wiązaniu włosów gumka może zaczepić się sama o siebie i trudniej będzie nam ją zdjąć oraz to, że po jakimś czasie się rozciągnie.

Gdy wrzucimy rozciągnięte gumki do gorącej wody wrócą do swojej dawnej formy.

Miłej niedzieli! :)

reklama
reklama
reklama