reklama

Haul zakupowy - Kwiecień 2014

Haul zakupowy - Kwiecień 2014

\

Hej!tabletki drivelan

Ostatnio ciągle się chwale, ale obiecuje, ze to już ostatni raz w tym miesiącu. :) Kwiecień był miesiącem spod znaku podkładów, postawiłam na wypróbowanie kilku osławionych produktów do buźki. Z jednymi polubiłam się mniej lub bardziej, ale na ten temat będą osobne posty. Również w tym miesiącu zakupiłam troszkę cieni do powiek, z których jestem ogromnie szczęśliwa. Standardowo wpadło też troszkę lakierów, próbek i pomadek. Zobaczcie same o co moje zbiory się powiększyły :)up!grade mellékhatások

Hean wkłady cieni do powiek - w ilości 21 szt. 7,99 zł/szt. Obszerny post ze swatchami pojawi się w weekend majowy :)forskolin

 spirulina

Gratisy od Hean i próbki pudrów do twarzy matujący i rozświetlający.manuskin active recenzia

Wibo Candy Shop - cała czwórka (nr 1-4), tak mnie zauroczyła, że musiałam je mieć :) Są przepiękne!viagra

Rossmann 6,99 zł/szt.member xxl ár

Golden Rose Velvet Matte  07, 09, 03 - kolejna miłość kwietniowa, są niesamowicie piękne :)

Pierre Rene Skin Balance 20 i 21 - jako, że do końca nie byłam pewne jaki odcień będzie mi pasował, to wzięłam dwa. Niestety 20 jest stanowczo za jasna, a 21 kolor jest idealny. Testuje je juz od 2 tyg. ale miłości z pewnością z tego nie będzie :( Jako gratis otrzymałam cień w kolorze Egyptian Sands (coś takiego).

Revlon colorstay 150 Buff i 180 Sand Beige - w blogo i vlogo sferze są niesamowicie wychwalane. Jestem ich bardzo ciekawa jak u mnie się spiszą :)

Sunshade Minerals - Zakupiłam dwa zestawy pędzli po 18 szt. i 5 szt. Z wyglądu niektóre bardzo przypominają pędzle Hakuro, ale nie dajmy się zwieść. Różnicy w wyglądzie nie ma, ale w zastosowaniu i jakości już jest. Jestem mega szczęśliwa, że w końcu je mam i mogę nimi miziać moją buźkę :)

18 szt. 135 zł

5 szt. 33 zł

To na tyle moich zdobyczy kosmetycznych :) Jestem ciekawa jak Wam poszło w tym miesiącu?

Pozdrawiam Weronika 

reklama
reklama
reklama